Wypadek w Lipówkach

Przed godziną 6 na trasie nr 17 w miejscowości Lipówki, w rejonie wiaduktu kolejowego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów: daewoo, hondy, seata i vw.

 

- Do szpitala zostali przewiezieni kierowcy daewoo i hondy. Na miejscu są policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem wahadłowo - informuje asp. szt. Leszek Wielgosz, asystent informacyjno-prasowy KPP w Garwolinie.

 

Na obwodnicy utworzył się kilkukilometrowy korek. Zalecamy objazd przez Parysów.

 

(KPP Garwolin/ Oprac. KK) 2012-04-23 08:32:13

 

Komentarze

 
0 #13 Ryszard 2012-04-24 08:55
Ci co nagrywali to zdarzenie z kulturą są zapewne na 'ty' .
Cytować
 
 
+8 #12 Reżyser 2012-04-23 19:13
Zobaczcie sami tu macie filmik z rannego zdarzenia :DDD http://www.youtube.com/watch?v=H58heRGKe18&feature=youtu.be
Cytować
 
 
0 #11 Ryszard 2012-04-23 17:44
Cytuję ciekawy?:
Witam, gdzie był ten wypadek? Czy napewno w Lipówkach? Gdzie tam jest wiadukt? Może chodziło o Lubice?


Pod wiaduktem kolejowym przy skręcie na Trąbki (między końcem obwodnicy a lipówkami)
Cytować
 
 
+1 #10 Ewa 2012-04-23 17:05
Do Jana: Masz rację, że niektórzy jeżdżą tak, jakby byli jedynymi użytkownikami jezdni, ale wysepek nie powinno być nigdzie. Ten polski zwyczaj umieszczania ich, gdzie popadnie jest niebezpieczny nie tylko dla piratów drogowych, ale i Ciebie może zepchnąć na nią jakiś wariat. A co z przejezdnością dla karetek, straży pożarnej, gdy jest nasilony ruch na drodze? Oni przez opóźnienie na drodze nie są w stanie dotrzeć szybko na miejsce wypadku, pożaru itd. Te wysepki stwarzają same w sobie zagrożenie.
Cytować
 
 
-3 #9 ciekawy? 2012-04-23 16:52
Witam, gdzie był ten wypadek? Czy napewno w Lipówkach? Gdzie tam jest wiadukt? Może chodziło o Lubice?
Cytować
 
 
+1 #8 gyi 2012-04-23 16:44
[quote name="xyz"]Przez tych kretynów policyjnych jechałem z Lublina do Wawy prawie 4 godziny !!!.sam jestes kretyn i baran...
Cytować
 
 
-18 #7 Sławomir 2012-04-23 16:17
Osoby poszkodowane proszę o kontakt: 513-828-399
Cytować
 
 
+7 #6 Patrycja 2012-04-23 15:32
Myślę że osoby źle poinformowane nie powinny się tu udzielać, mam na myśli to idiotyczne ,,ha ha ha" naprawdę śmieszne, tylko się zastanów cwaniaczku co by było jakbyś to ty jechał tym autem i czy lepiej byś opanował sytuację gdy bus wiozący ludzi do pracy wymusza na Tobie pierwszeństwo, zajeżdża Ci drogę, nie masz gdzie uciec a Ty masz metry do wyhamowania pojazdu na śliskiej jezdni... zastanów się człowieku nad swoimi głupimi tekstami tam może na przyszłość, bo jak widać zabłysnąć Ci się nie udało
Cytować
 
 
-32 #5 xyz 2012-04-23 13:43
Przez tych kretynów policyjnych jechałem z Lublina do Wawy prawie 4 godziny !!!
Cytować
 
 
+17 #4 Jan 2012-04-23 12:57
To nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy pod wiaduktem coś się dzieje. Średnio raz w miesiącu występuje tam jakieś zdarzenie drogowe. Jak Policja nie weźmie się porządnie za ten odcinek drogi, to tak będzie. Kierowcy notorycznie łamią tam przepisy poprzez wyprzedzanie po wysepce. A wystarczy żeby na początku i końcu wysepki zamontować pachołki. Jeden z drugim uszkodzi sobie auto i się nauczy jeździć przepisowo. PATRZMY NA ZNAKI POZIOME!!!
Cytować
 

To konto jest zablokowane. Nie możesz więcej komentować.